Sepet

Quark MP 4X12V20A Akü Şarj Cihazı

KARGO
BEDAVA
Quark MP 4X12V20A Akü Şarj Cihazı
Fırsat Ürünü
Quark MP 4X12V20A Akü Şarj Cihazı
Marka: Quark Sepette 1.000TL İndirim Fırsatı!
30.000,00 TL
28.900,00 TL
% 4 İndirim
Vergiler Hariç: 24.083,33 TL
Satıcı : Polat Akü
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 2 gün içinde

QUARK MP Akü şarj Cihazı; Start/Stop AGM, jel, kurşun asit ve kuru batarya tipleri için şarj işlemini sağlıklı bir şekilde gerçekleştirir. Klasik sac trafolu redresörlerin aksine sahip olduğu anahtarlamalı yüksek frekans(Switch Mode) geri-beslemeli sistem sayesinde giriş geriliminde çökme olmaz ve aküyü tam olarak doldurur. Üç aşamalı (3-State) şarj rejimi ile akülerin klasik redresörlere göre optimum şekilde şarj olmasını sağlar. Çoklu şarj portu yapısı klasik redresörlerden ustun olarak her bir porta farklı kapasitede (Ah) ve tipte akülerin bağlanıp şarj edilmesine imkan verir. Şarj işlemi biten batarya değerleri etkilenmeden cihazdan ayrılabilir ve sonrasında boş olan porta yeni şarj edilecek batarya takılabilir, şarj işlemi diğerlerini etkilemeden devam eder. Aküleri şarj etmek için seri ya da paralel bağlamaya ihtiyaç bırakmadığından  pratik ve kolay şarj imkanı sağlar. Böylece bu tip bağlantılarda arızalı olabilecek akünün şarj işlemini engellemesi ihtimalini de ortadan kaldırır. Hafif trafosuz yapısı sayesinde kolayca taşınabilir. 26Ah - 240Ah aralığında  

Bu ürün Polat Akü satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.