Sepet

Fronius Wattpilot GO için duvar braketi

KARGO
BEDAVA
Fronius Wattpilot GO için duvar braketi
Fronius Wattpilot GO için duvar braketi
Marka: Fronius
747,00 TL
Vergiler Hariç: 622,50 TL
Satıcı : Fronius
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 2 gün içinde


Fronius Wattpilot GO duvar braketi, Wattpilot GO şarj istasyonunuzu duvara kolayca monte etmenizi sağlar ve yerden tasarruf sağlar. Kompakt ve dayanıklı bir yapıya sahip olan duvar braketi, sağlam çelik malzeme ile üretilmiştir ve istasyonunuzu güvenli bir şekilde tutar. Ayrıca, hava koşullarına dayanıklıdır ve dış mekanlarda bile kullanılabilir. Kurulumu kolay ve pratiktir. Duvara sabitlemek için gerekli olan vidalar ve dübeller kutu içerisinde bulunur. Duvar braketi sayesinde Wattpilot Go farklı konumlarda kullanılabilir. • Ebat: 251×146×13mm • Ağırlık: 0,2 Kg

Bu ürün Fronius satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.