Sepet

Fronius Wattpilot Go 22J için adaptör seti

KARGO
BEDAVA
Fronius Wattpilot Go 22J için adaptör seti
Fronius Wattpilot Go 22J için adaptör seti
Marka: Fronius Sepette 100TL İndirim Fırsatı!
3.737,00 TL
Vergiler Hariç: 3.114,17 TL
Satıcı : Fronius
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 2 gün içinde


Fronius Wattpilot Go 22J aksesuarıdır. Fronius Wattpilot Go adaptör seti maksimum düzeyde bağımsızlık sağlar. Herhangi bir prizde şarj edilebilir. • Bağlayıcı türleri: CEE fişi kırmızı 16A(3fazlı), CEE fişi mavi 16 A, kamp fişi (1 fazlı) / topraklı fiş 16 A (ev prizi) • CEE adaptör kablo uzunluğu: 295mm • Kablo kesiti: 2,5 mm² • Genel bileşen yüksekliği: 270mm • Genel bileşen genişliği:90mm • Nominal gerilim: 230/400V • Ağırlık: 1,38Kg

Bu ürün Fronius satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.