Sepet

Fronius RFID kartları - Fronius Wattpilot için 10 adet

KARGO
BEDAVA
Fronius RFID kartları - Fronius Wattpilot için 10 adet
Fronius RFID kartları - Fronius Wattpilot için 10 adet
Marka: Fronius
575,00 TL
Vergiler Hariç: 479,17 TL
Satıcı : Fronius
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 2 gün içinde


Fronius RFID kartları - Fronius Wattpilot için 10 adet

RFID kartları- Fronius Wattpilot için 10 adet takip edilmek istenen çoklu objelerin verilerini okumak için kullanılan elektronik etikettir. Rfıd teknolojisi okuyucu tarafından yayılan radyo frekansı dalgasıyla okunur. Rfıd kartı elektrikli araçlar için kullanılan wallbox şarj istasyonundan kimlik doğrulama haklarını ve kullanıcıların ne zaman ve ne kadar ücretlendirildiğini gösterir. Fronius RFID kartları, Fronius Wattpilot şarj istasyonunun kullanımını kolaylaştıran akıllı karttır. 10 adet RFID kartı paketi, birden fazla kullanıcı tarafından istasyona erişim için ideal bir çözümdür. Fronius Wattpilot için tasarlanan duvar braketi, kartların kaybolmasını veya hasar görmesini önler. Fronius RFID kartları, güvenli bir kullanım ve yönetim sağlar. Kullanıcıların şarj istasyonuna erişimini sınırlandırmak veya izin vermek için idealdir. RFID kartları, kullanıcıların şarj istasyonunu kullanmalarını sağlayarak enerji tüketimini daha verimli hale getirir.

Bu ürün Fronius satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.