Sepet

Smart Sam Performance 29x2.25 Lastik (çift) 2 Adet

KARGO
BEDAVA
Smart Sam Performance 29x2.25 Lastik (çift) 2 Adet
Fırsat Ürünü
Smart Sam Performance 29x2.25 Lastik (çift) 2 Adet
Marka: Schwalbe Sepette 100TL İndirim Fırsatı!
2.500,00 TL
1.990,00 TL
% 20 İndirim
Vergiler Hariç: 1.658,33 TL
Satıcı : Duran Bisiklet
siyah

Mevcut Seçenekler:

Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 1 gün içinde

Yeni Smart Sam'in dişleri modern ve dengelidir. Lastiğin kompakt yapıdaki merkezi rahat bir dönüş sağlar; Kenarki dişler optimize edilmiştir, arazide tutunmayı garanti eder. Bu nedenle Smart Sam, her koşulda güvenilirdir ve her türlü arazide lastiğin yuvarlanması sağlanır. ADDIX tamamen yeni bir formül kullanılarak yapılmıştır. Dünyanın her yerindeki tedarikçilerden en gelişmiş hammaddeleri alıp dikkatli şekilde test ettik. En basit anlatımıyla silica dolgu içeriğini arttırdık ve karıştırma sürecini şimdiye kadar olmadğı biçimde doğru yaptık. ADDIX bileşimleri tek bir şekilde kategorize edilir : Çok daha geniş bir perspektifte tutunma, dönüş direnci ve aşınma arasındaki çelişkiyi çözmüştür. ADDIX bizim tarafımızdan tasarlanan bir karıştırıcı tarafından yeni bir üretim süreci içerisinde üretilir ve bisiklet endüstrisinde kullanılan en gelişmiş donanımdır; bu bize yeni bir boyutun kapılarını açar. Tüm parametreleri sınırsız biçimde değiştirebiliriz. Yüksek karışım teknolojisini kullanarak istediğimiz özelliklere göre farklı bileşikler ortaya çıkartabiliriz. LiteSkin en hafif seçenektir. Snakeskin teknolojisinden vazgeçtikleri halde aynı yüksek basınca dayanıklı lastik boncuklara sahiptir. Tip : Telli Ağırlık : 810 gram TPI : 67

Bu ürün Duran Bisiklet satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.