Sepet

Shimano Rp5 Spd-sl Yol Yarış Ayakkabısı (36)

KARGO
BEDAVA
Shimano Rp5 Spd-sl Yol Yarış Ayakkabısı (36)
Fırsat Ürünü
Shimano Rp5 Spd-sl Yol Yarış Ayakkabısı (36)
Marka: Shinko Sepette 100TL İndirim Fırsatı!
4.000,00 TL
3.490,00 TL
% 13 İndirim
Vergiler Hariç: 3.172,73 TL
Satıcı : Duran Bisiklet
beyaz

Mevcut Seçenekler:

Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 1 gün içinde

Yol Bisikleti Yol ayakkabıları sınıfında “performans” seviyesinde RP9, RP5, RP3 ve RP2 amatör bisikletçileri profesyonel seviyesine yaklaştıran yeni modeller. Ekim 2015’ten itibaren piyasada olacaklar. Bu modeller “Gran Fondo” bisikletçisi düşünülerek tasarlanmış. Hız, esnemezlik gibi özelliklerin yanında uzun süre selede kalınacağı düşünülerek nisbi bir konfor da tasarımda hedef olarak gözetilen unsur. Dört yeni model de Shimano’nun Dynalast tasarımına (ayakkabının iç yapısının anatomik, ayağı saracak şekilde tasarlanması) sahipler. RP9 modeli Shimano’nun Custom-Fit teknolojisine sahip, şimdilerde tekrar moda olan minimalist bir tasarım sunuyor. İki bant, bir tane de kopça yardımı ile kapanıyor. Markanın esnemezlik cetvelinde 12 üzerinden 11 seviyesinde karbon SLD SL tabanı var. Buna ek olarak anti-bakteriyel iç kaplaması mevcut. Ayakkabı 40 numarada 538 gram, Shimano’nun PD-6800 pedalı ve SPD-SL dili ile uyumlu. Siyah ve beyaz renklerde, 36-50 arası numaralar mevcut. RP5 nispeten hırslı amatör bisikletçiler için tasarlanmış bir model. Ayağı kavraması, karbon plaka ile güçlendirilmiş tabanı ile esnemezliğini yanında günlük konfor da ana özelliklerinden biri. Muadili pedal, PD-5800. RP3 ve RP2 modelleri amatör kulüp bisikletçileri için. SPD-SL yanında “normal” SPD ile de uyumlular.

Bu ürün Duran Bisiklet satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

Ürün Özellikleri
astar-materyaliHakiki Deri
baglama-sekliBağcıksız
cinsiyetKadın / Kız
ic-taban-materyaliHakiki Deri
saya-materyaliHakiki Deri
taban-materyaliPVC
yas-grubuYetişkin

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.