Sepet

Defender Dağ Bisikleti Ayakkabısı (45)

KARGO
BEDAVA
Defender Dağ Bisikleti Ayakkabısı (45)
Fırsat Ürünü
Defender Dağ Bisikleti Ayakkabısı (45)
Marka: Sidi Sepette 100TL İndirim Fırsatı!
6.000,00 TL
4.990,00 TL
% 17 İndirim
Vergiler Hariç: 4.536,36 TL
Satıcı : Duran Bisiklet
siyah

Mevcut Seçenekler:

Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 1 gün içinde

SIDI MTB DEFENDER SIDI’nin nihai enduro ayakkabısı süper sağlam DEFENDER. SIDI, yarım asrı aşan deneyiminden ve motosiklet ve motorkros sektöründeki büyük başarısından burada yararlanmaktadır. DEFENDER, engebeli arazide darbelere karşı ideal koruma sağlar. Ultra sert dış mekan tabanı optimum tutuş sağlar. Tecno-3 sistemi, ayağa optimum adaptasyona izin verir ve ek bir Kanca-Döngü kayışı ek güvenlik sağlar. DEFENDER – her koşulda daha fazla hız ve kontrol. Özellikler: Uygulama: Tüm Dağ Klasmanları Pedal Sistemi: 2 cıvatalı (SPD) Politex Üst: Çok katmanlı Politex saya, sıkıştırılmış PVC, tekstil ve keçenin olağanüstü bir kombinasyonudur. Darbeye ve yırtılmaya karşı dirençlidir, boyutsal olarak kararlıdır, dayanıklıdır ve solmaz. Avrupa çevre direktiflerine uygun olarak üretilmiştir. Açık Taban: Çok çeşitli ıslak ve kuru zemin koşulları için çeşitli sertliklerde kaymaz sırt ve kauçuk bileşikler. Kelepçeler için 4 delikli SPD plakası. Tecno-3 Sistemi: Ayakkabının üst kısmında bulunan naylon kablo ve çevirme kadranı sayesinde rahat ve ergonomik saya ayarı. Sürüş sırasında kolay kullanım. Velcro kapaklarla daha sağlam oturur. Çekme sekmesi: Topuktaki pratik halka, kaymayı kolaylaştırır.

Bu ürün Duran Bisiklet satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

Ürün Özellikleri
astar-materyaliHakiki Deri
baglama-sekliBağcıksız
cinsiyetErkek
ic-taban-materyaliHakiki Deri
saya-materyaliHakiki Deri
taban-materyaliPVC

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.