Sepet

Meanwell NPB-450 25 Amper Akü Şarj Cihazı

KARGO
BEDAVA
Meanwell NPB-450 25 Amper Akü Şarj Cihazı
Meanwell NPB-450 25 Amper Akü Şarj Cihazı
Marka: Meanwell Sepette 100TL İndirim Fırsatı!
4.814,41 TL
Vergiler Hariç: 4.012,01 TL
Satıcı : YNR Solar
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 3 gün içinde


Meanwell NPB-450-12 Akü Şarj Cihazı

14.4V/25Ah

Akıllı genel tip son derece güvenilir ve geniş çıkış aralığı şarj cihazı Ultra geniş şarj aralığı otomatik algılama işlevi [10,5~21V, 21~42V, 42~80V, 54~100V (yalnızca NPB-450)] Dahili CANbus protokolü Şarj voltajı, şarj akımı ve zaman aşımı SBP-001 üzerinden programlanabilir Panel üzerinden ayarlanabilen şarj akımı (nominal akımın %50~100'ü) Paneldeki DIP anahtarı aracılığıyla 4 varsayılan şarj eğrisi seçilebilir Panel üzerinde bulunan DIP switch ile 2 veya 3 kademeli şarj ayarı yapılabilmektedir. Sıcaklık telafisi için NTC (ENC serisi) Sıcaklık kontrollü düşük gürültülü fan uygulayın Aşırı sıcaklık olduğunda otomatik değer kaybı -30 ~+70 o C geniş çalışma sıcaklığı, en aza indirilmiş çevresel sınırlamalar Kurşun-asit ve lityum piller için uygun UL/EN 62368-1 ve IEC/EN62368-1/-2-29 ikili sertifikalarına uygunluk Opsiyonel elde taşıma kolu (Sipariş No.: Taşıma Kolu) 3 yıl garanti Watt: 450W~1700W

Bu ürün YNR Solar satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.