Hikayemiz

A’dan Z’ye bütün ürün ve hizmetlerin karbon emisyonunu düşürmeyi amaçladığı bir alışveriş sitesi kurma hayaliyle yola çıktık ve AzKarbon’u kurduk. İnci Holding olarak daha temiz ve yeşil bir dünyanın gelişen teknolojilerle mümkün olduğunu düşünüyoruz.
 
Geleceğin yenilebilir enerji kaynaklarında olduğunu biliyoruz ve bu temiz enerji çözümlerine ulaşmanızı kolaylaştırmak için sizi AzKarbon’da firmalarla buluşturuyoruz.
 
Bir yandan tasarruf sağlarken bir yandan da iklim değişikliğiyle mücadele edebilmeniz için enerji verimliliği sağlayan ürün ve hizmetleri bulup toplu halde size sunuyoruz.
 
Cebinizi, çevreyi ve geleceğinizi korumak için sizi AzKarbon’a bekliyoruz.  

İncitaş

İnci Holding’in, ilk şirketi olan İncitaş; 1952’de Cevdet İnci tarafından “İnci Ticaret” ismiyle kuruldu. Bugüne kadar akü, jant ve lastik alanında birçok markanın Türkiye distribütörlüğünü yapan İncitaş, son dönemde önemli işbirliklerine imza atmış, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de hızla büyümekte olan enerji depolama ve yenilenebilir enerji sektörüne yeni ürün ve hizmetleri sunmaya başlamıştır.

 

İncitaş, geleneksel iş modelleri ve değer zincirlerinin değişmeye hızla devam edeceği öngörüsü ile geleceğini şekillendirecek stratejilerini “geleceği yakalayan ürünler” ve “dijital müşteri iletişimi “ üzerine kurmuştur.

 

AzKarbon; cebinizi, çevreyi ve geleceğinizi koruyan yeni nesil alışveriş sitesi de bu bakış açısından doğmuştur.

Sitesini Ziyaret Et

İnci Holding

1952 yılında Cevdet İnci tarafından İncitaş ile temelleri atılan İnci Holding, bugün dünya otomotiv sektörünün önde gelen şirketleri arasında yer almaktadır.

%100 Türk sermayesiyle kurulan İNCİ HOLDİNG günümüzde 3000 çalışanı ve 10 şirketiyle, ağırlıklı olarak otomotiv tedarik sanayi olmak üzere; hizmet, teknoloji sektörlerinde ve sosyal sorumluluk alanlarında faaliyet gösteriyor ve bugün ürünlerinin %60’ını 100’den fazla ülkeye ihraç ediyor.

Kurumsal yönetim ilkeleriyle yönetilen bir aile şirketi olan İnci Holding, Türkiye ekonomisine katkıları ile gelişimini sürdürüyor. İnci Holding, vizyonunu “geleceğin iş alanlarında, uluslararası yatırımlarla, şirket değerini katlayarak yeni nesillere aktarmak” olarak yenilemiştir.

Değerlerimiz; Saygılıyız, değer katarız, sürekli gelişiriz, sonuç odaklıyız.

Etik İlkelerimiz

İnci Grubu bugün bulunduğu noktaya, geleceğe yönelik vizyoner duruşu ve geçmişten gelen değerlerine sahip çıkarak gelmiştir. İnci Grubu’nun en değerli varlığı, sahip olduğu adı ve bu adı yaşatan çalışanlarıdır.

Bu adın temsil ettiği önemli niteliklerin başında şirketimizin dürüstlük, adillik ve güvenilirlik konusunda sahip olduğu itibar yer almaktadır. Bu itibar, ortak değerlerimizden ve özellikle de faaliyetlerimizi doğru ve şeffaf bir şekilde sürdürmek için gösterdiğimiz titizlikten kaynaklanmaktadır.

Etik Kılavuzumuz için tıklayınız.

Sitesini Ziyaret Et