Sepet

Fronius Wattpilot 22kw Elektrikli Araç Şarj Cihazı

KARGO
BEDAVA
Fronius Wattpilot 22kw Elektrikli Araç Şarj Cihazı
Fırsat Ürünü
Fronius Wattpilot 22kw Elektrikli Araç Şarj Cihazı
Marka: Fronius Sepette 1.000TL İndirim Fırsatı!
40.194,38 TL
32.886,31 TL
% 18 İndirim
Vergiler Hariç: 27.405,26 TL
Satıcı : Mil Enerji

Mevcut Seçenekler:

Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!


Fronius Wattpilot 22Kw Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Fronius Wattpilot ile her elektrikli otomobil sürücüsü, otomobilini nasıl şarj etmek istediğine karar verebilir. Değişken bir elektrik tarifesi ile birlikte şarj etmek son derece ekonomiktir. Fronius Wattpilot'un iki versiyonu mevcuttur: ev için kalıcı olarak monte edilmiş Wattpilot Home ve hareket halindeyken mobil Wattpilot Go. Cihaz, aynı zamanda şarj işlemine genel bir bakış sağlayan ilgili Solar.wattpilot uygulaması kullanılarak çalıştırılabilir. Akıllı tak ve çalıştır şarj çözümü, Eco ve Next Trip olarak adlandırılan iki farklı şarj moduna sahiptir. Dahası, Wattpilot PVoptimizasyona sahiptir, bu da otomobilin özellikle uygun maliyetli ve sürdürülebilir bir şekilde fazladan güneş enerjisinin amper artışlarıyla şarj edilebileceği anlamına gelir. *Adaptör seti ve Rfid kart ayrıca alınmaldır. **Tip2 kablosu dahil değildir. Haricen alınması gerekir. Kurulum Bİlgisi; Monofaze girişlere tak çalıştır olarak kullanabilirsiniz. Trifaze girişlerde ise elektrikçi yardımı ile kurulum yapılabilir.

Bu ürün Mil Enerji satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

Ürün Özellikleri
garanti-suresi2 Yıl

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.