Sepet

Wochee CampTorch M1 Çok Amaçlı Kamp Lambası Yeşil

KARGO
BEDAVA
Wochee CampTorch M1 Çok Amaçlı Kamp Lambası Yeşil
Wochee CampTorch M1 Çok Amaçlı Kamp Lambası Yeşil
Marka: Wochee Sepette 100TL İndirim Fırsatı!
1.659,00 TL
Vergiler Hariç: 1.382,50 TL
Satıcı : Wochee
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 2 gün içinde

Wochee CampTorch M1 Çok Amaçlı Kamp Lambası Yeşil

Wochee CampTorch M1 Çok Amaçlı Kamp Lambası Yeşil, birçok farklı kullanım amacına uygun olan çok yönlü bir aydınlatma cihazıdır. Kompakt ve taşınabilir tasarımı sayesinde dikkat çeker ve çeşitli açılardan aydınlatma sağlar. Yüksek yoğunluklu LED ışık kaynağı ile geniş bir aydınlatma alanı oluşturur. Ayrıca, cihazın farklı aydınlatma modları mevcuttur. Bu modlar arasında parlaklık ayarı, flaş modu ve kırmızı ışık modu gibi seçenekler bulunur. Wochee CampTorch M1 Çok Amaçlı Kamp Lambası dayanıklı malzemelerden yapılmıştır ve suya dayanıklıdır. Kamp veya doğa gezilerinde kullanım için uygundur. • Batarya Tipi: Lityum Polimer • Batarya Kapasitesi: 3600mAh • Şarj Süresi: 5 Saat <

Bu ürün Wochee satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.