Sepet

Ecopro Compact Tapp Yedek Kartuş 6lı Paket

KARGO
BEDAVA
Ecopro Compact Tapp Yedek Kartuş 6lı Paket
Fırsat Ürünü
Ecopro Compact Tapp Yedek Kartuş 6lı Paket
Marka: Tapp Water Sepette 100TL İndirim Fırsatı!
2.590,00 TL
2.490,00 TL
% 4 İndirim
Vergiler Hariç: 2.075,00 TL
Satıcı : Tapp Water
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 1 gün içinde


4800 lt. Arıtma kapasitesi

tapphero+ garanti

daha i̇yi kireç filtresi

daha sürdürülebilir

Tapphero+ uzatılmış garanti programı

6 kartuşlu tapp paketini satın aldığınızda tüm dünyada geçerli olan tapphero+ garanti programına otomatik olarak dahil olursunuz. standart 2 yıl olan filtre garantinizi ömür boyu yani kullandığınız kadar uzatmış olursunuz. Garantiniz size tüm filtre arızaları ve yandaki çevirici anahtarın kırılması kapsamında ücretsiz bir filtre ile değişim hakkı tanır. Filtrelerimizde kullandığımız malzemeler sürdürülebilirlik, kalite ve dayanıklılık taahhüdümüzü yansıtmaktadır.

Tapp kartuşları

Aktif karbonlu ultra gelişmiş 5 aşamalı mikro filtreleme teknolojisini kullanır. 100% organik hindistan cevizi kabuğundan ürettiğimiz aktif karbon bloğu kartuşlar, kimyasal, gazlı, metalik ve organik elementleri filtreleme özelliğine sahip olup, çok yüksek filtre kapasitesi sağlıyor. 100den fazla kirleticiyi anında temizler. Kireç, klor (kötü su tadının sebebi), mikroplastikler, kum, pas, bakteri, tortu, kurşun, cıva, salmonella, lejyonella, pestisitler, herbisitler, i̇laç kalıntıları, nitratlar ve diğer maddeleri 1-2 μm (mikron) anında temizler. Yalnızca 2 ayda bir kartuşunuzu değiştirin. Her bir kartuş 800-1000 litre arıtma kapasitesindedir ve bu sürede suyunuzu hep aynı kalitede filtreleyin.

Gerçek misyonumuz

Kalıcı Sürdürebilirlik

Tek kullanımlık plastik pet şişe ve damacana su tüketimi ekosistemimize büyük ölçüde zarar veriyor ve okyanuslarımızı günden güne önlenemez plastik kirliliğine sürüklüyor. Üstelik önemi daha yeni fark edilen mikroplastikler, i̇nsan sağlığı için bir tehdit oluşturuyor. Misyonumuz i̇nsanları kendi musluklarından ‘gerçekten’ lezzetli, sağlıklı ve sürdürülebilir su tüketimine teşvik ederek bu amacı destekleyen, kendini kanıtlamış yenilikçi ürünler ve teknoloji üretmektir. En az çevresel atık ile kolayca temiz ve sağlıklı su i̇çmenizi i̇stiyoruz. Tapp water olarak yolumuzun başında su kültüründe daha i̇yi bir yol olup olmadığını bulmaya karar verdik. Piyasadaki 50den fazla filtreyi test ettik ve hiçbirinin basitlik, maliyet ve i̇şlevsellik olarak bu kadar harika olmadığını gördük. Tüketicilere i̇se ne i̇stediklerini sorduk. Bu harika sonuçları barselona ve tüm avrupadan sonra Türkiye’ye getirmeye karar verdik ve i̇nandık. Bizimle birlikte #tappkahramanı olacağınızı biliyoruz!

Bu ürün Tapp Water satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.