Sepet

Fronius Ohmpilot 9.0-3

KARGO
BEDAVA
Fronius Ohmpilot 9.0-3
Fronius Ohmpilot 9.0-3
Marka: Fronius Sepette 1.000TL İndirim Fırsatı!
30.000,00 TL
Vergiler Hariç: 25.000,00 TL
Satıcı : Fronius
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 2 gün içinde

Fronius Ohmpilot 9.0-3 Fronius Ohmpilot 9.0-3, güneş enerjisi sistemleri ile evlerinizi daha akıllı ve verimli hale getirmenize yardımcı olacak bir cihazdır. Akıllı cihaz özelliği ile ayarlanabilir öz tüketim sağlar. 0 ile 9kW arasında kademesiz olarak ayarlanabilir. Fazladan elde edilen güneş enerjisi verimli kullanılır. Fronius Ohmpilot 9.0-3 ürünü ile ısıtma elemanları bağlantılıdır. Bu cihaz, evlerde kullanılan elektrikli ısıtma sistemlerine akıllı bir şekilde entegre edilir ve güneş panellerinden gelen fazla enerjiyi kullanarak evlerinize sıcak su sağlar ve enerji tüketiminizi optimize eder. Ayrıca, mobil uygulama aracılığıyla cihazın ayarlarına erişebilir, sıcaklık kontrolünü kolayca yapabilir ve enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Fronius Ohmpilot, evde sıcak suya ihtiyaç duyulmadığında otomatik olarak enerjiyi güneş panellerine geri yönlendirir. • Kolay kurulum • Isı pompaları ile kombinasyon • Frekans: 50Hz • Ebat: 280×350×110mm • Ağırlık: 3,9 Kg • Koruma sınıfı: IP54 • Çalışma sıcaklığı: 0/+40

Bu ürün Fronius satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.