Sepet

Neutron Akıllı Wi-fi destekli 16A Uzaktan Kontrollü Akım Korumalı Tekli Priz - Uygulama Üzerinden Kontrol

KARGO
BEDAVA
Neutron Akıllı Wi-fi destekli 16A Uzaktan Kontrollü Akım Korumalı Tekli Priz - Uygulama Üzerinden Kontrol
Fırsat Ürünü
Neutron Akıllı Wi-fi destekli 16A Uzaktan Kontrollü Akım Korumalı Tekli Priz - Uygulama Üzerinden Kontrol
Marka: Neutron
399,00 TL
329,00 TL
% 18 İndirim
Vergiler Hariç: 274,17 TL
Satıcı : Doğansan
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 2 gün içinde

Neutron Akıllı Wi-Fi Destekli 16A Akım Korumalı Tekli Priz –APP ile kontrol NeutronLife Akıllı Ev ürünleri ile evinizi 7/24 yönetin. 2.4 GHz Wi-Fi desteği Uygulama ile kontrol Zamanlama ve Programlama Cihaz Paylaşımı Grup Kontrol Neutron Akım Korumalı Tekli Priz Kolay Kurulum NeutronLife mobil uygulaması ile her yerden rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Birinci Adım:Telefonunuza NeutronLife mobil uygulamasını indirin. QR kodu okutarak mobil uygulamamızı indirebilirsiniz. İkinci Adım:Akıllı Prizi herhangi bir fişe takın. Üçüncü Adım:NeutronLife uygulaması ile akıllı prizi kolaycaekleyin. Güvenli Enerji Akımı 16A maksimum enerji, elektronik cihazlarınız için daha güvenli enerji akımısağlar. Örnek olarak; Mikrodalga Kombi Çamaşır Makinesi Kettle Buzdolabı Elektrikli Isıtıcı Zamanlama ve Programlama Neutron Akım Korumalı Akıllı Priz’in çalışmasını istediğiniz saate ve tarihegöre planlayabilirsiniz. Fiş Soket Tipi: EU Voltaj: 240 V Wifi Frekans: 2.4 GHz Akım: 16A Ağırlık:85gr

Bu ürün Doğansan satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.