Sepet

Epever DuoRacer 100V - 30 Amper

KARGO
BEDAVA
Epever DuoRacer 100V - 30 Amper
Epever DuoRacer 100V - 30 Amper
Marka: Epever Sepette 500TL İndirim Fırsatı!
5.345,89 TL
Vergiler Hariç: 4.454,91 TL
Satıcı : YNR Solar
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 3 gün içinde


EPEVER EPSOLAR DuoRacer Serisi 30 Amper Çift Akü Şarj Edebilen MPPT Solar Şarj Regülatörü 12/24VDCDuoRacer MPPT şarj kontrol cihazı, bir güneş enerjisi sisteminde iki aküyü (aşağıda BATT1 ve BATT2 olarak gösterilmiştir) aynı anda şarj etmek için kullanılır. Bu kontrolör, Karavan tekneler vb. için uygun olan Sealed(Kuru), Gel(Jel), Flooded(Sulu), LiFePO4 ve Li-NiCoMn dahil BATT1 (Yaşam Aküsü) türlerini destekler. Cihaz, marş aküsünün (BATT2) sistem voltajını otomatik olarak algılar ve koşullar karşılanırsa aküyü şarj eder. Kontrolör, maksimum güç noktası kayıp oranını ve kayıp süresini en aza indirecek, ayrıca PV dizisinin maksimum güç noktasını (MPP) hızlı bir şekilde izleyecek ve her koşulda güneş dizisinden maksimum enerji elde edecek olan gelişmiş MPPT kontrol algoritmasını benimser. MPPT solar sistemdeki enerji, PWM şarj yöntemine göre% 20-30 oranında artırılmıştır. Sistem parametreleri, LED / LCD veya MT11 uzaktan kumanda ölçüm cihazı (aksesuar) ile görüntülenir ve ayarlanır. Araç buzdolabının AES kontrol sinyali, enerji israfını önlemek için buzdolabına fazla güneş enerjisi sağlayan kontrolörün içine yerleştirilmiştir. Denetleyici, suya ve toza dayanıklı olan IP33 olarak derecelendirilmiştir. Akü aşırı şarj koruması, aşırı deşarj koruması ve PV ve akünün ters bağlantı korumasını içeren çoklu koruma fonksiyonları, güneş sisteminin güvenliğini, dengesini ve ömrünü garanti eder. Özellikleri:

 • Ultra hızlı izleme hızına sahip Maksimum Güç Noktası İzleme teknolojisi ve izleme verimliliği en az% 99,5 garantilidir.
 • MPPlost oranını ve kayıp zamanı en aza indirmek için gelişmiş MPPT kontrol algoritması
 • PV modül kullanımını iyileştirmek için daha geniş MPP çalışma voltajı aralığı
 • Şarj gücü ve şarj akımı sınırlamasının otomatik kontrol işlevi (BATT1)
 • Ürün ömrünü sağlamak için ST, TI ve Infineon'un yüksek kaliteli ve düşük arıza oranlı bileşenleri
 • BATT1 ömrünü artırmak için uyarlanabilir üç aşamalı şarj modunun dijital devre kontrolü.
 • BATT1 tipi LED / LCD üzerinden ayarlayabilme
 • Uzun süre manuel işlem yapılmadığında ve şarj koşulları sağlanmadığında (PV <5V) ürün düşük güç moduna geçer.
 • Çalışma ortamı sıcaklık aralığında% 100 şarj ve deşarj.
 • LED ve LCD display birimleri seçilebilir.
 • Enerji israfını önlemek için araç buzdolabı için AES kontrol sinyali.
 • Müşterinin uygulama alanını genişletmesi için Standart Modbus protokolü ve RS485 (5V / 200mA) iletişim portu.
1) Start aküsü (BATT2), karavan ve tekne gibi sisteme güç sağlamak için normalde araca takılan ve sadece kurşun-asit bataryaları destekleyen (kontrol ünitesi sistem voltajını otomatik olarak algılar) enerji depolama bataryasıdır. 2) Yaşam aküsü (BATT1), Kuru, Jel, Sulu, LiFePO4 ve Li-NiCoMn aküleri destekleyen şebekeden bağımsız sistemdeki ev yüklerine güç sağlamak için kullanılan enerji depolama pilidir (kontrolör sistem voltajını otomatik olarak ALMAZ. BATT2(Start/Marş Aküsü) 12V ise BATT1(Yaşam Aküsü) de 12V bağlanmalıdır. 24V ise 24V olmalıdır.)) NOT: BATT1 ve BATT2 aynı voltaj seviyesinde olmalıdır. Teknik Özellikler:
 • 12/24V Çalışma özelliği,
 • Maksimum Panel giriş voltajı < 100 V,
 • Solar Panel Kapasitesi 390W/12V-780W/24V,
 • Çalışma sıcaklığı -25...+45 C,
 • Boyutlar 247x165x69m.
Not: DuoRacer MT11 ekran ile beraber satılmaktadır.   2 Yıl Garanti

Bu ürün YNR Solar satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.