Sepet

Electrozirve ML-4860 60 Amper Ekranlı Şarj Kontrol Cihazı

KARGO
BEDAVA
Electrozirve ML-4860 60 Amper Ekranlı Şarj Kontrol Cihazı
Electrozirve ML-4860 60 Amper Ekranlı Şarj Kontrol Cihazı
Marka: Electrozirve Sepette 500TL İndirim Fırsatı!
9.768,35 TL
Vergiler Hariç: 8.140,29 TL
Satıcı : YNR Solar
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 3 gün içinde


ML 4860 12/24/36/48V 60A MPPT SOLAR ŞARJ KONTROL CİHAZI;

MPPT Solar Şarj Kontrol Cihazı ünitesi diğer şarj kontrol sistemlerine göre yaklaşık %30 verim artışı sağlar.

MPPT kelimesinin Türkçe karşılığı ‘Maksimum Güç Noktası Takipçi’sidir.

Tüm sistemlerde elde edilen enerjiden maksimum seviyede yararlanmak, bu elektronik cihazlar sayesinde mümkün hale gelmiştir.

Özellikle karavan gibi güneş paneli konulacak alanları dar uygulamalar için mppt’ler olmazsa olmaz cihazlardır.

1. Gelişmiş ikili tepe veya çoklu tepe izleme teknolojisi: Güneş paneli gölgelendiğinde veya bir kısmı bozulduğunda, IV eğrisinin birden fazla tepe noktası olacaktır. Kontrolör, maksimum güç noktasını hala doğru bir şekilde izleyebilir.
2. Maksimum güç noktası izleme algoritması, fotovoltaik sistemlerin enerji kullanım verimliliğini önemli ölçüde artırabilir. Şarj verimliliği, geleneksel PWM yönteminden %15 ila %20 daha yüksektir.
3. Birden çok izleme algoritmasının bir kombinasyonu, IV eğrisinin optimum çalışma noktasının son derece kısa sürede doğru bir şekilde izlenmesini sağlar.
4. MPPT izleme verimliliği %99,9’a kadardır.
5. Gelişmiş dijital güç teknolojisi, devre enerji dönüştürme verimliliğini %98’e yükseltir.
6. Jel pilleri, mühürlü pilleri, abroach pilleri ve özelleştirilmiş pilleri vb. şarj etmeyi destekleyin.
7. Denetleyici, sınırlı bir akım şarj moduna sahiptir. Güneş paneli gücü belirli bir seviyeyi aştığında ve şarj akımı nominal akımdan daha büyük olduğunda, kontrolör otomatik olarak şarj gücünü düşürür ve şarj akımını nominal seviyeye getirir.
8. Kapasitif yükün anlık büyük akım başlatması desteklenir.
9. Akü voltajının otomatik olarak tanımlanması.
10. LED hata göstergeleri ve sistem hata bilgilerini iletebilen bir LCD ekran, kullanıcıların sistem hatalarını hızlı bir şekilde tanımlamasına yardımcı olur.
11. Geçmiş veri depolama mevcuttur. Veriler bir yıla kadar saklanabilir.
12. Denetleyici, kullanıcıların yalnızca çalışma verilerini ve durumunu kontrol edemeyecekleri, aynı zamanda denetleyici parametrelerini değiştirebilecekleri bir LCD ekran ile donatılmıştır.
13. Denetleyici, standart Modbus protokolü için mevcuttur ve farklı iletişim ihtiyaçlarını karşılar.
14. Tüm iletişimler elektriksel olarak yalıtılmıştır, bu nedenle kullanıcılar kullanmaktan rahatlayacaktır.
15. Kontrolör aşırı ısınmaya karşı koruma mekanizmasına sahiptir. Sıcaklık ayarlanan değeri aştığında, şarj akımı doğrusal oranda düşecek ve kontrolörün sıcaklık artışını engellemek ve kontrolörün aşırı ısınmadan zarar görmesini önlemek için boşaltma kapatılacaktır.
16. Harici bir akü voltajı örnekleme işlevi sayesinde, akü voltajı örneklemesi hat kaybının etkisinden muaf tutularak kontrolü daha hassas hale getirir.
17. Bir sıcaklık dengeleme işlevine sahip olan kontrolör, pilin ömrünü uzatmak için şarj ve deşarj parametrelerini otomatik olarak ayarlayabilir.
18. Denetleyici ayrıca bir pil aşırı ısınma koruması işlevine sahiptir. Harici pil sıcaklığı ayarlanan değeri aştığında, bileşenlerin aşırı ısınmadan zarar görmesini önlemek için şarj etme ve boşaltma kapatılacaktır.
19. TVS yıldırım koruması.

Bu ürün YNR Solar satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.