Sepet

Electrozirve MC-2430 30 Amper Ekransız Şarj Kontrol Cihazı

KARGO
BEDAVA
Electrozirve MC-2430 30 Amper Ekransız Şarj Kontrol Cihazı
Electrozirve MC-2430 30 Amper Ekransız Şarj Kontrol Cihazı
Marka: Electrozirve Sepette 100TL İndirim Fırsatı!
3.615,07 TL
Vergiler Hariç: 3.012,56 TL
Satıcı : YNR Solar
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 3 gün içinde


Ürünümüz faturalı ve 2 yıl garantilidir. Mppt Şarj Kontrol Cihazı 30 Amper MPPT Nedir ? MPPT kelimesinin Türkçe karşılığı 'Maksimum Güç Noktası Takipçi' sidir. Adından da anlaşılacağı gibi belirli periyotlarda elde edilen gücün peak yaptığı değeri yani tepe değerini takip ederek yüke yollanmasını sağlar. MPPT'ler için bir bakıma alternatif enerji sistemlerinin kesişim noktası diyebiliriz. Tüm sistemlerde elde edilen enerjiden maksimum seviyede yararlanmak, bu elektronik cihazlar sayesinde mümkün hale gelmiştir. ve sistemlerde kullanılan farklı MPPT çeşitleri mevcuttur. MPPT'lerin kullanım alanlarına göre çeşitlilikler gösterebilir. Ancak genel anlamda bakıldığında işleyiş şekilleri hemen hemen aynıdır. Solar (Güneş Enerji) MPPT'lerini mercek altına alınırsa; gün içinde güneş ışınlarının yerleştirilen güneş panellerine düşme açısı sürekli farklılık göstermektedir. Bu doğrultuda solar panelin (fotovoltaik hücrelerin) absorbe ettiği ışın miktarı da değişeceği için elde edilen enerji sürekli olarak değişiklik gösterecektir. Ancak sistemin sağlıklı işleyebilmesi için, artan azalan düzensiz bir güç direktolarak yüke verilemez. Bu güç değerlerinin doğru, düzenli ve verimli bir şekile getirilmesi gerekmektedir. MPPT bu aşamada gerekmektedir. Gün içinde değişik zamanlarda sağlanan farklı güç değerlerinin en büyük olduğu anları tespit ederek süreci başlatır. MPPT bunu mikrodenetleyicideki kompleks algoritmalar ile gerçekleştirmektedir. Bu cihazın amacı, güneş panelinden akülerimizi şarj edip, akümüz dolduğunda şarjı keser. Pwm şarj kontrol cihazlarında, ürettiğimiz enerjiyi aküye iletirken kayıp oluşur. Fakat mppt şarj kontrol cihazları bu kaybı en minimum düzeye indirir. Pwm şarj kontrol cihazlarında kayıp %25-35 oranında iken mppt şarj kontrol cihazlarında bu oran %2 civarındadır. Özellikle bulutlu havalarda ki pwm şarj kontrol cihazlarına göre verim farkı %250'ye kadar çıkmaktadır. Kullandığınız panel sayısına göre şarj kontrol cihazı seçmeniz gerekmektedir. Ürünümüz CE ve ROHS belgelidir. Aldığıınız cihazın gerçek mppt şarj kontrol cihazı olduğundan emin olunuz. Kalite asla ucuza satılmaz. Rm-6 Ekran Bu cihaz ekransız modeldir, harici ekran alarak akünün durumunu, güneş panellerinden gelen enerjiyi görebilirsiniz. Bt-1 Bluetooth Modül Ayrıca harici bluetooth modülü ile cep telefonunuzdan bluetooth ile bağlanıp anlık akü durumunu ve üretiminizi detaylı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Sistem voltajı : 12/24V
Öz tüketim : 1 W
Panel gerilimi :
Panel amperajı : 30,0 A
Akü Şarj amperajı : 30,0 A
Solar Panel Kapasitesi 400W/12V-800W/24V
Çalışma sıcaklığı : -35...+45 C
IP koruması : IP 32
Boyutlar : 210x151x60mm
Ağırlık : 1400 gr
Gösterge : LCD
Yük Çıkışı Programlama VAR
Şarj kontrol cihazına önce aküyü bağlayınız

Bu ürün YNR Solar satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.