Sepet

Fronius Symo GEN24 6.0 Plus Hibrit İnverter

KARGO
BEDAVA
Fronius Symo GEN24 6.0 Plus Hibrit İnverter
Fronius Symo GEN24 6.0 Plus Hibrit İnverter
Marka: Fronius Sepette 1.000TL İndirim Fırsatı!
90.000,00 TL
Vergiler Hariç: 75.000,00 TL
Satıcı : Fronius
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 2 gün içinde


Fronius Symo GEN24 Plus, 6 ile 10 kW arasında güç kategorileri ile özel evler için ideal hibrit invertördür. Standart olarak birçok özelliğe sahip üç fazlı cihaz, tüm müşteri gereksinimlerini karşılar. GEN24 Plus, enerji yönetimi işlevleri, standart olarak WLAN bağlantısı, Ethernet bağlantısı ve üçüncü taraf bileşenlerin kolay entegrasyonu gibi çok sayıda özellik ile arzu edilecek hiçbir şeyi bırakmaz. Özellikle, yedek güce ihtiyaç duyulduğunda elektrikle beslenen entegre bir soket olan PV Noktası ve elektrik kesintileri durumunda Tam Yedekleme * özelliği sayesinde, en yüksek düzeyde güç kaynağı güvenilirliği sağlar. GEN 24 Plus, hafif ve kompakt bir tasarıma, aktif bir soğutma konseptine ve hızlı ve kolay kurulum ve devreye almaya sahiptir. Ayrı parçaların değiştirilebildiği servis konsepti aynı zamanda kolay onarımı garanti eder ve bu nedenle sürdürülebilirlik belgelerine katkıda bulunur.

Bu ürün Fronius satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.