Sepet

Fronius Symo GEN24 8.0 Plus Hibrit İnverter

KARGO
BEDAVA
Fronius Symo GEN24 8.0 Plus Hibrit İnverter
Fronius Symo GEN24 8.0 Plus Hibrit İnverter
Marka: Fronius Sepette 1.000TL İndirim Fırsatı!
90.000,00 TL
Vergiler Hariç: 75.000,00 TL
Satıcı : Fronius
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 2 gün içinde


Yenilikçi PV Point, hemen pil satın almak istemeyen müşteriler için bile ilk kez temel bir acil durum güç kaynağı sağlar. Zaten bir pil edinmiş müşteriler için cihaz, tüm ev sahibine acil durum gücü sağlayabilen denenmiş ve test edilmiş tam yedekleme çözümü sunar. Fronius GEN24 Plus 8 kW inverter bu nedenle tüm müşteri gereksinimleri için ideal bir çözümdür.

Sistem ilk günden itibaren bir pil olması olup olmadığını, güneş enerjisi kullanılıp kullanılmayacağı ya da PV sistemi bir ev otomasyon paketine entegre edilmeyeceği durumlarda, yeni sistemler yanı sıra yükseltme ve mevcut güneş sistemlerinin genişlemesi için de Fronius GEN24 Plus her zaman doğru solar inverter olacaktır.EN24 Plus, enerji yönetim fonksiyonu, Kablosuz ağ bağlantısı, Ethernet bağlantısı ve üçüncü parti sunucu bileşenlerine kolay bağlantı gibi sayısız özelliği sayesinde tüm istekleri karşılayabilir. Özellikle de acil akım durumunda PV Point ve Full Backup özellikleri sayesinde elektrik kesintilerinde en üst seviyede enerji tedarik güvenliği sağlamaktadır.Hafif ve kompakt tasarımı, aktif soğutma özelliği, çabuk ve kolay kurulumu ile devreye alınma özelliklerine sahiptir. Parçaların tek tek değiştirilebildiği servis konsepti de kolay bir tamir edilebilirliği garanti etmekte ve böylelikle sürdürülebilirlik konusuna katkı sağlamaktadır.

Bu ürün Fronius satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.