Sepet

Fronius Symo GEN24 5.0 Plus Hibrit İnverter

KARGO
BEDAVA
Fronius Symo GEN24 5.0 Plus Hibrit İnverter
Fronius Symo GEN24 5.0 Plus Hibrit İnverter
Marka: Fronius Sepette 1.000TL İndirim Fırsatı!
60.000,00 TL
Vergiler Hariç: 50.000,00 TL
Satıcı : Fronius
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 2 gün içinde

Fronius Symo GEN24 5.0 Plus Hibrit İnverter Fronius Symo GEN24 5.0 Plus Hibrit İnverter doğru akımı alternatif akıma dönüştüren cihazdır. Elektriksel gücü çevirmeyi sağlar. Herhangi bir DC kaynaktan aldığı gerilimi işler ve AC gerilimini elde etmek için kullanır. Aşırı yük ve kısa devre korumasına sahiptir. Fronius Symo GEN24 5.0 Plus inverter hibrit olarak çalışır. Elektrikli cihazların çalıştırılması için daha temiz ve güvenilir elektrik enerjisi sağlar. Bataryalı ve bataryasız çalışabilir. Wlan, Ethernet bağlantısı bulunur. • Yedek güce sahip çok yönlü • Hafif ve kompakt tasarım • Kurulumu kolaydır • MPP izleyici sayısı: 2 • Maksimum Pv giriş gücü: 5200W • DC giriş voltaj aralığı: 80/1000V • Frekans: 50Hz • AC nominal çıkış: 5000W • Ebat: 530×474×165mm • Ağırlık: 15,61 Kg

Bu ürün Fronius satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.