Sepet

Mexxsun Şarj Regülatörü /24/48V 80A MPPT

KARGO
BEDAVA
Mexxsun Şarj Regülatörü /24/48V 80A MPPT
Mexxsun Şarj Regülatörü /24/48V 80A MPPT
Marka: Mexxsun Sepette 500TL İndirim Fırsatı!
7.332,71 TL
Vergiler Hariç: 6.110,59 TL
Satıcı : YNR Solar
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 3 gün içinde


Gelişmiş Teknolojiyle Donatılmış Yepyeni Bir Güneş Enerjisi Regülatörü!

Hepimiz güneş enerjisini seviyoruz, değil mi? Güneşin verimli ve sürdürülebilir enerji kaynağı olduğunu hepimiz biliyoruz. Ancak güneş panelleriyle çalışmak, bazen zorlu bir deneyim olabilir. Neyse ki, Mexxsun 12/24/48V 80A MPPT Şarj Regülatörü ile bu sorunların hepsi tarih oluyor!

Şarj etme işini mükemmel bir hale getiriyoruz! 

Mexxsun 12/24/48V 80A MPPT Şarj Regülatörü ile artık güneş panellerinizi daha verimli bir şekilde kullanabilir ve sevdiğiniz elektronik cihazları şarj edebilirsiniz! Arıza ve uyarı göstergesi sayesinde, herhangi bir sorun ortaya çıktığında hemen haberdar olacak ve gereken önlemleri alacaksınız. Siz doğayı sevdiğiniz kadar, Mexxsun da sizin güvenliğinizi ve cihazlarınızın korunmasını önemsiyor!

Daha Hızlı ve Daha Güvenli Şarj İmkanı! 

Mexxsun 12/24/48V 80A MPPT Şarj Regülatörü, çok kademeli şarj sistemiyle size daha hızlı ve daha güvenli bir şarj imkanı sunuyor. Bu sistem sayesinde güneş enerjisini en iyi şekilde değerlendirerek pilinizin performansından maksimum verim almanızı sağlıyor. Artık şarj etme süresi sizin kontrolünüzde!

İşte Size Birkaç Daha İnanılmaz Özellik! 

Mexxsun 12/24/48V 80A MPPT Şarj Regülatörü'nün özellikleri sadece bundan ibaret değil! Bu üründe ayrıca bir LCD ekran da bulunuyor. Böylece güneş enerjisi sisteminizin performansını anlık olarak kontrol edebilirsiniz. Durun, daha bitmedi! Ayrıca entegre aşırı yük ve kısa devre koruma özelliği sayesinde cihazlarınızı güvende tutmanızı sağlıyor. Her şeyi kontrol edin, güvende hissedin!

Size Kendi Güneşli Maceranızı Başlatın Diye Buradayız! 

Geleneksel şarj regülatörlerinden farklı olarak, Mexxsun 12/24/48V 80A MPPT Şarj Regülatörü size güzel bir hikaye sunuyor. Güneş enerjisinin sınırsız gücü ile tanışın ve dünyaya daha çevreci bir şekilde enerji sağlayın. Haydi, güneşli geleceğinizi başlatın! Mexxsun 12/24/48V 80A MPPT Şarj Regülatörü'nü bugün sepetinize ekleyin ve güneş enerjisiyle aydınlık bir geleceği keşfedin!

Bu ürün YNR Solar satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.