Sepet

Electrozirve 10 Amper Transfer Switch 220V Şebeke Ayırıcı

KARGO
BEDAVA
Electrozirve 10 Amper Transfer Switch 220V Şebeke Ayırıcı
Electrozirve 10 Amper Transfer Switch 220V Şebeke Ayırıcı
Marka: Electrozirve Sepette 100TL İndirim Fırsatı!
2.200,00 TL
Vergiler Hariç: 1.833,33 TL
Satıcı : YNR Solar
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 3 gün içinde


220V Otomatik Şebeke Ayırıcı Transfer Swıtch   Bu cihaz ne işe yarar ? Karavan, tekne gibi alanlarda iç tesisatta bulunan 220V (İnverter) ile dışarıdan (karavan kamp alanı veya marina) alacağımız dış elektriği otomatik olarak ayırmaya yarar. Buna neden ihtiyaç duyuyoruz ? Bu cihaz olmazsa örn; karavan içerisinde inverter yani 220V elektriğimiz var fakat, kamp alanında dışarıdan elektrik kullanmak istiyoruz. Dış elektriği bağladığımızda araçta bir ayırıcı yoksa 2 tane 220V çakışır ve inverterimiz yanar. Bu cihaz olduğunda ise 2 tane elektrik kaynağını otomatik olarak ayırıyor ve bu gibi durumların önüne geçiyor.   Özellikler: 10 Amper (220V*10= 2250 Watt) 2 adet giriş ( inverter ve dış elektrik ) 1 adet çıkış Şık tasarım Otomatik şebeke algılama ve geçiş Anlık otomatik geçiş

Bu ürün YNR Solar satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.