Sepet

Neutron Taşınabilir Yemek Sonrası Şarjlı Ağız Duşu

KARGO
BEDAVA
Neutron Taşınabilir Yemek Sonrası Şarjlı Ağız Duşu
Neutron Taşınabilir Yemek Sonrası Şarjlı Ağız Duşu
Marka: Neutron
1.399,00 TL
999,00 TL
% 29 İndirim
Vergiler Hariç: 832,50 TL
Satıcı : Doğansan
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 2 gün içinde


"İşte Taze Nefes İçin NEUTRON Taşınabilir Yemek SonrasıŞarjlı Ağız Duşu DC12 NEUTRON Taşınabilir Yemek Sonrası Şarjlı Ağız Duşu DC12,mükemmel bir ağız hijyeni deneyimi sunmak için tasarlanmış yenilikçi bircihazdır. Bu kompakt ve kullanışlı ağız duşu, yemek sonrası ağız temizliği içinidealdir ve size taze bir nefes sağlar. Güçlü performansı, taşınabilirliği vekullanıcı dostu özellikleriyle ağız sağlığınızı her yerde korumanızı sağlar. NEUTRON Taşınabilir Yemek Sonrası Şarjlı Ağız Duşu DC12ninÖne Çıkan Özellikleri: Hızlı ve Etkili Temizlik: DC12, güçlü su basıncı ve suakışıyla ağız ve diş aralarındaki yiyecek artıklarını, plakları ve bakterilerihızlı ve etkili bir şekilde temizler. Yemek sonrası ağız hijyeninizi tamamlamakiçin idealdir ve taze bir nefes sağlar. Kompakt ve Taşınabilir Tasarım: DC12, taşınabilirliği vekullanım kolaylığı için özel olarak tasarlanmıştır. Kompakt boyutu sayesindeçantanızda veya ceplerinizde rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Seyahatlerde, işteveya herhangi bir dışarıda yemeğin ardından hızlı bir ağız temizliği içinmükemmel bir seçenektir. Kolay Kullanım: DC12nin kullanımı son derece kolaydır. Tekbir tuşla çalıştırılır ve su püskürtme hızını kontrol etmek için basılıtutmanız yeterlidir. Basit ve kullanıcı dostu tasarımıyla herkes tarafındankolaylıkla kullanılabilir. Şarj Edilebilir Batarya: DC12, şarj edilebilir bir bataryayasahiptir. USB kablosu aracılığıyla kolayca şarj edilebilir ve sürekli pillerleuğraşmanıza gerek kalmaz. Uzun pil ömrü sayesinde uzun süreli kullanım sağlar. NEUTRON Taşınabilir Yemek Sonrası Şarjlı Ağız Duşu DC12,taze bir nefes ve sağlıklı bir ağız için ideal bir çözümdür. Yemek sonrasıhijyeninizi kolaylıkla sağlamak ve her zaman taze bir hisse sahip olmak içinDC12yi deneyin!"

Bu ürün Doğansan satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.