Sepet

Neutron Professional Taşınabilir Şarjlı Ağız Duşu

KARGO
BEDAVA
Neutron Professional Taşınabilir Şarjlı Ağız Duşu
Fırsat Ürünü
Neutron Professional Taşınabilir Şarjlı Ağız Duşu
Marka: Neutron Sepette 100TL İndirim Fırsatı!
1.399,00 TL
1.099,00 TL
% 21 İndirim
Vergiler Hariç: 915,83 TL
Satıcı : Doğansan
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 2 gün içinde


"Profesyonel Taşınabilir Şarjlı Ağız Duşu ile ağız sağlığınızı maksimum düzeyde koruyun! Bu üstün teknolojiye sahip ağız duşu,etkili ve pratik bir şekilde diş ve diş etlerinizi temizler, size pırıl pırılbir gülümseme sunar. Diş fırçalamanın yanı sıra ağız duşu kullanmanın da önemliolduğunu biliyor muydunuz? Profesyonel Taşınabilir Şarjlı Ağız Duşu,dişlerinizin arasındaki plakları ve yemek artıklarını güçlü su basıncıylaetkili bir şekilde temizler. Böylece dişlerinizdeki ve diş etlerinizdeki olasısorunların önüne geçer, diş eti rahatsızlıklarını azaltır ve dişlerinizi dahasağlıklı hale getirir. Bu taşınabilir ağız duşu, kolay kullanımı ve şık tasarımıyladikkat çekmektedir. Su deposunda bulunan temiz suyu özel bir püskürtme ucundanağız içine yönlendirerek, dişlerinizin arasındaki zorlu bölgeleri rahatlıklatemizleyebilirsiniz. Ayarlanabilir su basıncı sayesinde hassas diş ve dişetlerine sahip olanlar için ideal bir seçenektir. Profesyonel Taşınabilir Şarjlı Ağız Duşunun en büyükavantajlarından biri taşınabilir olmasıdır. Şarj edilebilir bataryalarısayesinde, cihazınızı her yerde kullanabilirsiniz. Seyahatlerde, iş gezilerindeveya spor salonlarında bile ağız sağlığınızı korumanın kolay bir yolunu sunar. Ayrıca, bu ağız duşunun enerji verimliliği ve dayanıklılığıda dikkat çekicidir. Uzun ömürlü bataryası sayesinde sık sık şarj etmek zorundakalmadan uzun süre kullanabilirsiniz. Şık ve kompakt tasarımıyla banyotezgahınızda da hoş bir görüntü oluşturur. Profesyonel Taşınabilir Şarjlı Ağız Duşu ile gülümsemenizigüçlendirin ve ağız sağlığınızı ön planda tutun. Siz de bugün bu üstünteknolojiye sahip ağız duşunu edinin ve diş hekiminizin önerdiği sağlıklı birağız hijyenine adım atın!"

Bu ürün Doğansan satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.