Sepet

Neutron Ayarlanabilir Akıllı Bluetooth Atlama İpi - APP ile kontrol

KARGO
BEDAVA
Neutron Ayarlanabilir Akıllı Bluetooth Atlama İpi - APP ile kontrol
Fırsat Ürünü
Neutron Ayarlanabilir Akıllı Bluetooth Atlama İpi - APP ile kontrol
Marka: Neutron
899,00 TL
769,00 TL
% 14 İndirim
Vergiler Hariç: 640,83 TL
Satıcı : Doğansan
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 25 gün içinde


Akıllı Atlama İpi 360 ° Yüksek Hızlı Rulman Sap, dönerken ipin düzgün bir şekilde dönmesini sağlayan ve ipin sarılmasını önleyen 360 derecelik yüksek hızlı yatak ile donatılmıştır. Neutron Life Mobil Uygulaması İle Bağlantı Kurma Sesli Hatırlatma Bilgi Kaydı Hedef Belirleme Arkadaşlar ile paylaşma 3 Farklı Mod Liderler Sıralaması Ortak Grup Dahili Motor Yerleşik titreşim motoru, egzersize dalmış olduğunuzda, hedeflerinize ulaştığınızı veya zamanında ve etkili bir şekilde zaman aşımına uğradığını size bildirebilir. PVC Halat Halat PVC malzemeden yapılmıştır ve düğümler hakkında endişelenmeyin. Uzun süreli pil ömrü Madeni para pilli diğer atlama iplerinden farklı olarak, bizimki tam şarj olduğunda 2-3 ay sürebilen şarj edilebilir 300mAh Li-Pil ile birlikte gelir. Sık şarj etme sorunlarını çözer. Type-c Şarj portu 1 kez Tam şarj 300 Mah Büyük kapasite 2-3 ay Uzun süreli kullanım

Bu ürün Doğansan satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.