Sepet

Neutron Akıllı Kalori Ölçebilen Dijital Hassas Terazı Mutfak Tartısı (5kg) - App ile kontrol

KARGO
BEDAVA
Neutron Akıllı Kalori Ölçebilen Dijital Hassas Terazı Mutfak Tartısı (5kg) - App ile kontrol
Neutron Akıllı Kalori Ölçebilen Dijital Hassas Terazı Mutfak Tartısı (5kg) - App ile kontrol
Marka: Neutron
599,00 TL
Vergiler Hariç: 499,17 TL
Satıcı : Doğansan
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 2 gün içinde


Neutron Dijital Hassas Mutfak Kalori Tartısı Hassas mutfak kalori tartısı, yemek pişirme söz konusu olduğunda hikayenin sadece yarısıdır. Ancak bu cihaz olmadan ölçüler doğru olmaz. Bu durumda, Neutron’un yeni 3 mm kalınlığında emniyetli damperli camdan yapılmış 23 x 16 cmlik büyük bir platforma sahip cam mutfak tartısı tam ihtiyacınıza göre. Dahası, cam platformun gereksiz olukları veya çıkıntıları yoktur, bu da onu temiz tutmayı son derece kolaylaştırır. 46 milimetre çapında büyük mavi arkadan aydınlatmalı ekran ve dokunmatik düğme, görüntülenen ölçümlerin açıkça görülebildiği ölçeklerin sezgisel çalışmasını sağlar. Neutron hassas mutfak tartısı çok kullanışlı işlevlerinden biri ağırlığı su veya süt hacimlerine dönüştürme olanağıdır. Kullanımı sayesinde, mutfak ölçüm bardakları gereksiz hale gelir, çünkü ölçekler otomatik olarak yapar. Ayarlardaki ölçü birimini değiştirmeniz yeterlidir ve sonuç litre veya mililitre olarak görüntülenir. Beyaz cam terazilerin sade tasarımı, modern, minimalist, mutfak düzenlemelerine mükemmel uyum sağlar. Sıkışık mutfak tezgahlarını sevmeyenler tarafından da takdir edilecektir, çünkü 2 cm yüksekliğindeki ölçekler herhangi bir çekmeceye sığacaktır. Neutron’un hassas mutfak tartısının maksimum yük kapasitesi 5 kg ve ölçüm doğruluğu 1 gdır. Neutron’un hassas mutfak kalori tartısı ile diyetleriniz son derece daha sağlıklı olur ve düzene girer. Neutron hassas mutfak kalori tartısı ile öğününüzü kolayca tartarak Neutron Life mobil uygulaması üzerinden gıdanızı seçerek, kaç gramda kaç kalori alacağınızı, protein, karbonhidrat, yağ oranlarınızı kolayca görebilirsiniz. Sağlıklı yaşam için, Neutron Hassas Mutfak Kalori tartısını kullanmanız sağlıklı yaşamınıza yön verecektir. Gıda kalori hesaplaması Protein hesaplaması Karbonhidrat hesaplaması Yağ oranı hesaplaması Farklı planlar oluşturma Yemek geçmişinizi görme Maksimum 5 kg kadar ölçüm kapasitesi Minimum 1 gram kadar hassasiyet oranı 5 farklı ölçüm birimi (kg,g,oz,lb:ız,ml) LED Ekran Dokunmatik tuşlar Damperli cam yüzey 3 adet AAA pil ile çalışabilme Mobil uygulama ile kontrol Bluetooth bağlantı özelliği Kolay kurulum Boyut: 23x16x2cm Ağırlık:0,46 kg

Bu ürün Doğansan satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.