Sepet

Neutron Ses Kontrollü Wifi Destekli Akıllı Mama Kabı - Smart Pet Feeder- APP ile kontrol

KARGO
BEDAVA
Neutron Ses Kontrollü Wifi Destekli Akıllı Mama Kabı - Smart Pet Feeder- APP ile kontrol
Neutron Ses Kontrollü Wifi Destekli Akıllı Mama Kabı - Smart Pet Feeder- APP ile kontrol
Marka: Neutron Sepette 100TL İndirim Fırsatı!
3.499,00 TL
2.599,00 TL
% 26 İndirim
Vergiler Hariç: 2.165,83 TL
Satıcı : Doğansan
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 1 gün içinde


Ses Kontrollü Wifi Destekli Akıllı Mama Kabı Siz evde yokken aklınız minik dostunuzda kalmasın Anlık Bildirim Uygulama İle Kontrol Ses Kaydetme Öğün Planlama Porsiyon Miktarı Planlama DC 5V 1A ile çalışmaktadır. Wi-Fi ile tam otomasyon olarak kontrol edilebilir. Elektrik kesildiği zaman standart pil ile çalışabilme Neutron Life mobil uygulaması ile uzaktan kontrol Kolay kurulum ve güvenli bağlantı Uygulama üzerinden öğün planlama ve öğün geçmişlerini kontrol etme Porsiyon miktarı belirleme Yem Kapasitesi: 4 Litre Yemleme Miktarı: Maksimum 10 porsiyona kadar Tek Porsiyon: 10gr/min Güç Girişi: DC 5V 1A Yem Boyutu: 2-10mm kuru mama Kolay Kurulum, Pratik Kullanım Kullanıcı dostu ara yüzü ve sağlıklı yönlendirmeler ile kurulum desteği almadan kullanmaya başlayabilirsiniz. Evden çıktıktan sonra mama koymuş muydum? En son ne zaman mama vermiştim? Bu gibi soruların önüne Neutron Akıllı Mama Kabı ile geçebilirsiniz. Neutron Akıllı Mama kabı nerde olursanız olun sevimli dostlarınıza Neutron Life mobil uygulaması sayesinde öğünlerinizi planlayabilir, en son ne zaman mama verildiğini görüntüleyebilirsiniz. Siz evde yokken karınları acıkmasın Neutron Akıllı Mama Kabı 4 litre yem kapasitesi ile uzun zamanlı kullanım sağlayabilirsiniz. Ayrıca porsiyonları dilediğiniz gibi belirleyebilir, minik dostunuzun karnını hep tok tutabilirsiniz.

Bu ürün Doğansan satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.