Sepet

Electrozirve MC-2450 50 Amper Ekransız Şarj Konrol Cihazı

KARGO
BEDAVA
Electrozirve MC-2450 50 Amper Ekransız Şarj Konrol Cihazı
Electrozirve MC-2450 50 Amper Ekransız Şarj Konrol Cihazı
Marka: Electrozirve Sepette 500TL İndirim Fırsatı!
6.100,00 TL
Vergiler Hariç: 5.083,33 TL
Satıcı : YNR Solar
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 3 gün içinde


Bu cihaz sayesinde farklı türdeki aküleri şarj edebilirsiniz. Hangi aküyü bağlayacaksanız, jel, sulu veya lityum akü seçmeniz gerekmektedir. Bu şekilde akünüzü daha doğru bir şekilde şarj edebilirsiniz.

1. Gelişmiş ikili tepe veya çoklu tepe izleme teknolojisi: Güneş paneli gölgelendiğinde veya bir kısmı bozulduğunda, IV eğrisinin birden fazla tepe noktası olacaktır. Kontrolör, maksimum güç noktasını hala doğru bir şekilde izleyebilir.
2. Maksimum güç noktası izleme algoritması, fotovoltaik sistemlerin enerji kullanım verimliliğini önemli ölçüde artırabilir. Şarj verimliliği, geleneksel PWM yönteminden %15 ila %20 daha yüksektir.
3. Otomatik şarj voltajı düzenleme fonksiyonu: Batarya açık devresi veya lityum batarya BMS aşırı şarj koruması olduğunda, kontrolör batarya terminali, nominal şarj voltajı değerinde çıkacaktır.
4. MPPT izleme verimliliği %99,9’a kadardır.
5. Gelişmiş dijital güç teknolojisi, devre enerji dönüştürme verimliliğini %98’e yükseltir.
6. Lityum pillerin, jel pillerin, kapalı pillerin ve abroach pillerin vb. şarj edilmesini destekler.
7. Denetleyici, sınırlı bir akım şarj moduna sahiptir. Güneş paneli gücü belirli bir seviyeyi aştığında ve şarj akımı nominal akımdan daha büyük olduğunda, kontrolör otomatik olarak şarj gücünü düşürür ve şarj akımını nominal seviyeye getirir.
8. Kurşun-asit akü voltajının otomatik olarak tanımlanmasını destekleyin.
9. Denetleyici, LCD ekran veya Bluetooth modülü ile bağlanabilir, böylece kullanıcılar yalnızca çalışma verilerini ve durumunu kontrol edemez, aynı zamanda denetleyici parametrelerini de değiştirebilir.
10. Denetleyici, standart Modbus protokolü için mevcuttur ve farklı iletişim ihtiyaçlarını karşılar.
11. Kontrolör aşırı ısınmaya karşı koruma mekanizmasına sahiptir. Sıcaklık ayarlanan değeri aştığında, şarj akımı doğrusal oranda düşecek ve kontrolörün sıcaklık artışını engellemek ve kontrolörün aşırı ısınmadan zarar görmesini önlemek için boşaltma kapatılacaktır.
12. Bir sıcaklık dengeleme işlevine sahip olan kontrolör, pilin ömrünü uzatmak için şarj ve deşarj parametrelerini otomatik olarak ayarlayabilir.
13. Güneş paneli kısa devre koruması, akü açık devre koruması ve TVS yıldırım koruması vb.

Bu ürün YNR Solar satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.