Sepet

Core Yol Yarış Ayakkabısı (44)

KARGO
BEDAVA
Core Yol Yarış Ayakkabısı (44)
Fırsat Ürünü
Core Yol Yarış Ayakkabısı (44)
Marka: Northwave Sepette 100TL İndirim Fırsatı!
4.000,00 TL
2.990,00 TL
% 25 İndirim
Vergiler Hariç: 2.718,18 TL
Satıcı : Duran Bisiklet
yeşil

Mevcut Seçenekler:

Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 1 gün içinde

Northwave Core Yol Ayakkabıları – 2023Yol ayakkabısı kadar hafif olan Northwave Core Ayakkabı, kilometreler boyunca görkemli konfor için bol miktarda nefes alabilirliğe sahiptir. Dört nefes alabilen file parça ve azaltılmış dikişler birlikte çalışarak Northwave Core Yol Ayakkabılarını pedallarda yaşayabileceğiniz en konforlu deneyimlerden biri haline getirir. Bu optimum havalandırma, yoğunluk artmaya başladığında sizi serin tutmak için çalışmakla kalmaz, aynı zamanda sonuç olarak teri ciltten hızla uzaklaştırmak için de harika bir iş çıkarır. Bu arada, NRG Air Carbon ile güçlendirilmiş taban sizi dik tutmak için yeterli sertliğe sahiptir ve 3 parçalı Velcro kapatma size güvenli bir uyum sağlar.ÖzelliklerMükemmel hava akışı için 8.0 ve 5 fan sertlik indeksine sahip NRG Air Carbon ile Güçlendirilmiş tabanSPD pedalları ile uyumludur. Plaka dahil değildirÜst kısmın dikişsiz yekpare yapısı basınç noktalarını azaltırTüm yüzey boyunca 4 adet nefes alabilen ağ eki ve gözenek, optimum havalandırma sağlarVelcro ile 3 parçalı kapatma

Bu ürün Duran Bisiklet satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

Ürün Özellikleri
astar-materyaliHakiki Deri
baglama-sekliBağcıksız
cinsiyetUnisex
ic-taban-materyaliHakiki Deri
saya-materyaliHakiki Deri
taban-materyaliNeolit

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.