Sepet

Altus AL 10123 D 10 kg Çamaşır Makinesi 1200 Devir

KARGO
BEDAVA
Altus AL 10123 D 10 kg Çamaşır Makinesi 1200 Devir
Altus AL 10123 D 10 kg Çamaşır Makinesi 1200 Devir
Marka: Altus Sepette 1.000TL İndirim Fırsatı!
15.236,00 TL
Vergiler Hariç: 12.696,67 TL
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Altus AL 10123 D 10 kg Çamaşır Makinesi 1200 Devir

Altus AL 10123 D 10 kg Çamaşır Makinesi, etkili ve verimli bir çamaşır yıkama deneyimi sunar. Geniş 10 kg kapasitesiyle büyük ailelerin çamaşır ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılar. 1200 devir hızıyla çamaşırları daha kısa sürede kurutmanıza yardımcı olur. Farklı program seçenekleri arasında pamuklu, sentetik, yün gibi seçenekler bulunur. B enerji sınıfında yer alarak enerji tasarrufu sağlar. Ses seviyesi 72 dBA olarak düşük bir seviyededir. Çocuk kilidi özelliği güvenli bir kullanım sağlar. Altus AL 10123 D, kullanım kolaylığı ve güvenilir performansıyla çamaşır yıkama işlerinizi daha pratik ve verimli hale getirir.

Bu ürün Güldeniz Ticaret satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

Ürün Özelliği
Enerji SınıfıYeni Enerji Sınıfı B

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.